Polityka jakości

Przedsiębiorstwo produkcyjne ALLDEX od 1989r. wytwarza dla swoich Klientów szeroką gamę wyrobów z metalu, tworzyw sztucznych, gumy oraz silikonu. Przez ten czas nasza firma zdobyła bogate doświadczenia w produkcji oraz handlu, ale przede wszystkim nauczyła się rozpoznawać Państwa potrzeby i oczekiwania. Wiemy, że sztuka biznesu nie jest łatwa, dlatego staramy się wykorzystywać szanse by stale rozwijać przedsiębiorstwo. Wiemy także, że podstawą dobrej współpracy z Klientami jest rzetelność, kompetencje i gwarancja jakości świadczonych usług.

Przedsiębiorstwo ALLDEX opiera swoje działania na kilku zasadach:

  • Materiały produkcyjne i wyroby gotowe zawsze wymaganej jakości. Dbamy o to, aby nasze produkty wytwarzane były z materiałów gwarantujących wymaganą jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie z wiarygodnymi i sprawdzonymi dostawcami oraz prowadzimy staranną kontrolę jakości naszych wyrobów.
  • Nowoczesne technologie produkcyjne. Mamy ambicje nadążać za coraz szybciej rozwijającą się techniką, dlatego nasze maszyny produkcyjne są nowoczesne, a produkcja na większości etapów jest zautomatyzowana.
  • Gwarancja realizacji zamówień. Dzięki odpowiedniemu planowaniu produkcji i prowadzonej polityce zarządzania zapasami gwarantujemy swoim Klientom nie tylko ciągłość dostaw, ale też realizację zamówień „just-in-time”.
  • Dobra organizacja pracy. Wiemy, jak wiele zależy od należytego funkcjonowania firmy, dlatego w 2005r. wdrożyliśmy w naszym przedsiębiorstwie System Zarządzania Jakością. Ocenie jest on zgodny z normą ISO 9001:2015.
  • Doświadczony i kompetentny personel. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi umiejętności i kreatywności człowieka, dlatego dużą wagę przywiązujemy do zdobywania przez nasz personel kolejnych doświadczeń i kwalifikacji, które w rezultacie przekładają się na rozwój firmy i optymalizację zachodzących w niej procesów.

Założenia te, będące jednocześnie celami naszej firmy, realizujemy dzięki sumiennej pracy oraz nieprzerwanemu procesowi podnoszenia naszych kwalifikacji. Nie jesteśmy nieomylni, jednak prowadzone audyty pozwalają nam na wykrywanie wszelkich niezgodności i ich niezwłoczne eliminowanie. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie pomoże nam zdobyć i utrzymać zaufanie naszych Klientów, a praktyczne i rzetelne stosowanie się do wymienionych zasad pozwoli nam być dla Państwa wiarygodnym partnerem.